navštivte můj oficiální web Juth Design (c)

Boho svatba : Svobodní duchem, spojeni v lásce

6. ledna 2018 v 11:28 |  Svatební a společenské šaty
************ Hippie a romantika? Rozhodně! *****************Dostalo se mi velkou ctí vytvářet svatební šaty pro jednu úžasnou ženu, která svým životem rozhodně nespadá do škatulky "mainstreem". Protože žije svobodně, podle vlastních měřítek a volání své duše, kývla jsem na její přání ušít svatební šaty, protože jsem věděla, že nuda to nebude. Obyčejně svatby odmítám, ale tady jsem se nebála ani stresu ani "bílé šlehačky". Ačkoliv jsme ještě před létem nevěděly konkrétně, jak svatba bude vypadat, postupně se vše skládalo a koncept svatby i šaty nakonec krásně vykrystalizoval. Protože jakmile jsme našly onen správný "boho" styl, a bylo jasné, že svatba bude v lese a na louce, nebylo to daleko k rustikálním dekoracím a tak trochu hippie ladění.

Šaty jsou lehoučké, eterické a romantické. Snažily jsme se skloubit "up-cyklaci" a kvalitu a dosáhnout co nejpřesnějšího splnění představy a pohodlí nevěsty - to je vždzcky to nejdůležitější, pro ten slavnostní den.

Živůtek je ustřižený z krajkových úpletových šatů bez rukávů ze secondhandu. Na původních šatech byly tři knoflíčky trochu humpollácké a na sukních docela hodně krásné krajky. To všecko jsem pečlivě odpárala a vyžehlila. Knoflíčky jsme nahradily měděnými růžičkami, které jsem lakem na nehty doladila do tělové barvy látky.

Na lovu látek jsme se držely jednoho obrázku, který jsme objevily na webu, co do ladění barev a stylu. Povedlo se nám najít nádherné krešované hedvání v měděno-krémovo-růžové s motivy růží, které jsme použily na spod pro barevný podtón a překryly několika vrstvami krémového tylu v barvě živůtku. Mezi ně jsme pak hledaly různé italské krajky na tylu, nakonec se povedlo najít dvě, které se hodily. Veškeré okraje rozparků a některé délky jsou lemované krajkovými portami - těmi odpáranými i dokoupenými. Sukni a živůtek spojuje opasek z hedvábného saténu, který jsem vyzískaly z bazarové halenky. Rukávy vznikly ze zbytku krajkového tylu. V boku je skrytý zip.

Jsem moc ráda, že jsem mohla přispět ke slavnostní náladě a spokojenosti nevěsty, myslím, že jí to moc slušelo ;) Co vy?

Přeji hodně lásky a radosti ve společném životě!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama