navštivte můj oficiální web Juth Design (c)

Sigrdrífa: mezi ledem a sněhem

27. března 2018 v 13:16 |  Fantasy kostýmy
******* zimní šaty hodny severské královny *******
Tenhle projekt jsem měla v hlavě tak možná.... 5 let? Kdysi mne inspiroval zimní fantasy kabát, který jsem někde na webu našla a snažila se ho transformovat do běžně nositelného vyjímečného kusu. Koupila si postupně látky, vymýšlela a skicovala, předělávala a zase se vracela... a ne a ne se trefit do černého...

Pak přišlo dítě, jiné starosti a jiné potřeby. Pořád tam ale strašila ta šedá vlna, pořád se mi ten kabát vracel do mysli. Bylo mi jasné, že kabát s pachy na běžné nošení už nikdy nevyužiji. A tak nastal prostor na to vytvořit fantasy šaty do půjčovny a pro radost. A dobře se tak stalo, protože najednou "to ono" přišlo a já se vrhla do práce.

Vznikly nádherné zimní šaty, částečně podšívané brokátem a kožešinou, s luxusními detaily a královsky plýtvajícími rukávy, tak jak to mám nejradši. Když je vezmu do ruky, je to něco, co vidím na paní Eowyn, když v Rohanu nastane zima. Nebo na postavě severské mytologie. Nebo anglosaské královně... Baví mě to. A už se těším, jestli to bude bavit i jiné duše a vzniknou magické fotografie nebo zážitky.

Tyhle fotky jsou očima úžasné Simona Photo.


Jak si je u mne můžete zapůjčit se dočtete v sekci Půjčovna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama